ما از تمامی دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا جهت زیبایی و لاغری شما استفاده می کنیم.

دستگاه های موجود در تکنیک برتر از سایر دستگاه ها مانند روبولکس، کرایو، آر اف فرکشنال، هاینس، ازون تراپی، رافوس، مزوتراپی، LDM و … می باشد.

دستگاه روبولکس

دستگاه روبولکس ساخت کشور کره جنوبی می باشد و دستگاهی است که به بدن و صورت فرم می دهد، این دستگاه شامل؛ تکنولوژی های جدید مانند:

  • التراسونیک کویتیشن
  • آر اف فرکشنال
  • لیزر با توان پایین
  • ساکشن و یا کاهش چربی با تکنیک مکش

این موضوع سبب افزایش خون در بدن و صورت می گردد و همچنین شکستن مولکول های چربی در بدن سبب می شود تا کلاژن و الاستین بیشتری تولید می شود و چربی هایی شکسته شده توسط غدد لنفاوی از بدن خارج می شود . زیرا با شکسته شدن غدد چربی، چربی ها به مایع تبدیل می شوند و تنها راه خروج آنها عرق کردن و یا ادرار است.

ROBOLEX می تواند به عنوان یک دستگاه لاغری و جوانسازی مورد استفاده پزشکان و متخصصین تغذیه قرار گیرد.

دستگاه هندپیس های آر اف کویتیشن

دستگاه لاغری هندپیس آر اف کویتیشن فرم دهنده بدن از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی های پرسرعت فشار معکوس دنیا بهره مند است و از تکنولوژی خلاقانه تبدیلی 3 بعدی بهره مند است. که با چیپ های میکرو کامپیوتری ترکیب شده اند و برای اولین بار در دنیا در دستگاه آر اف کویتیشن لاغری 5 هندپیس به کار گرفته شده اند و روی پوست جذب ضد ژئوسنتریک دارند به این معنی که بافت های همبند کورتکس های متفاوت را منقبض و منبسط می کنند. که این کار نیز از طریق ماساژ ریتم مانند دستگاه از طریق دسته آر اف دو قطبی مکشی انجام می گیرد. این ماساژ ریتمی می تواند به صورت موثر و کاربردی چربی های زیرپوستی را در هم بشکند و تجمعات بافت های سلولی چربی را از بین ببرد. استفاده کردن از پتنت دستگاه یعنی رولر برای قسمت های مختلف بدن باعث از بین بردن لایه های چربی در لایه های درم، کوریوم و چربی های زیر جلد پوستی می شود.

دستگاه فوتون سوپریم لیز

فوتون لیز سوپریم سه نور این دستگاه سه رنگ دارد رنگ آبی و قرمز و سبز که برای درمان های ساقه و ریشه مو استفاده می شود.

نور آبی : فرآیندهای شیمیایی را تسریع می کند و به لایه های عمیق تری می رسد
نور سبز : فیبر مو را تجدید کرده و مو را تغذیه می کند
نور قرمز : رشد و تقویت را تقویت می کند

مجهز به فناوری بالایی است که قادر به ارائه نتایج چشمگیر در تارهای مو است دلیل آن این است که امواج نور ۴۵۰ نانومتری آبی آن در تماس مستقیم با کوتیکول مو قرار می گیرند و نتایج عالی و شکفت انگیزی را به دست می آورند. هنگامی که لیزر با مو تماس می گیرد واکنش های شیمیایی بین ترکیبات محصول توزیع شده در مو را آغاز می کند و اثر آن را افزایش می دهد و از طریق نفوذ و ثابت شدن محصول در الیاف مو ، ماندگاری آن را افزایش می دهد. با روش سیستم فناوری فوتونیک کار می کند.

دستگاه لیزر کم توان برای لیپولیز

داشتن تناسب اندام یکی از دغدغه های امروزه افراد است. بسیاری از کسانی که دارای اضافه وزن هستند، با مراجعه به متخصص تغذیه، انواع و اقسام رژیمهای لاغری و ورزشها و قرص های لاغری چربی سوز را امتحان می­ کنند. برخی از آنها کاملا نتیجه می­ گیرند، اما برخی دیگر با چربی های متراکمی در بدن مواجه می­ شوند که نسبت به رژیم و ورزش مقاومت نشان می­ دهند. خوشبختانه روشهای لاغری موضعی گوناگونی که وجود دارد، به کمک این افراد آمده و برای داشتن بدن عاری از چربی امیدوارشان می­ کند. یکی از این روشها که ممکن است توسط دکتر تغذیه به شما پیشنهاد شود لیزر درمانی و استفاده از لیزر کم توان است.

لیزرهای کم توان از آن جهت که بر روی پوست حرارتی ایجاد نمی­ کنند به لیزرهای سرد یا نرم نیز معروف هستند. لیزرها دارای انرژی های الکترومغناطیس هستند که به صورت فوتونهایی همراستا و منسجم به بدن تابش می­ شوند. اما این روش که لیپولیز نیز معروف است یک روش تهاجمی و جراحی بوده که همزمان از لیزر و ساکشن استفاده می­شود.در این روش بر روی پوست صفحات مستطیل شکلی قرار داده می ­شود. سپس با استفاده از دستگاه لیزر انرژی الکتروشیمیایی به شکل فوتونهایی (در محدوده 540 تا 830 نانومتر) به زیر پوست و در عمق حدود 0/5 سانتیمتر تابش می­ شود. بر خلاف لیزرهای پرتوان که با بریدن بافت گرما تولید می­ کنند، در لیزرهای کم توان این اتفاق نمی­ افتد. بلکه این لیزرها در سلولها یک سری واکنشهای فوتوشیمیایی به راه انداخته که نتیجه آن تغییر در متابولیسم سلولی است. این لیزر بدون اینکه سلولها را از بین ببرد آنها را تخلیه می­ کند. محتویات این سلولها شامل اسیدهای چرب و تری­ گلیسرید وارد سیستم لنفاوی شده و از آنجا به سیستم گردش خون وارد می­ شوند. مقصد نهایی این ترکیبات کبد است. در کبد این ترکیبات متابولیزه شده و انرژی حاصل از آنها صرف فعالیتهای بدنی خواهد شد. نکته ای که باید مدنظر داشت این است که در استفاده از لیزر کم توان سلولهای چربی از بین نخواهند رفت. بلکه تنها اندازه آنها کوچکتر می­ شود. بنابراین چنانچه فرد مراقبت های تغذیه ای بعد از آن را رعایت نکند، بازگشت چربی های منطقه مورد نظر بسیار محتمل است.

دستگاه LPG

دستگاه LPG دارای یک موتور است که تولید مکش می­ کند. و برای کاهش چربی و کاهش افتادگی پوست استفاده می شود. دو غلظت تعبیه شده در این دستگاه بر روی پوست حرکت کرده و همزمان با آن یک مکنده در ناحیه دارای سلولیت مکش ایجاد کرده و پوست را می­ کشد. در نتیجه این عمل نوعی فشار منفی در لایه های زیرین پوست ایجاد شده که در نهایت سلولهای چربی تجمع یافته در این لایه ها را هدف قرار می­ دهد. مکانیسم اثر این دستگاه به این شکل است که تحریک مکانیکی دستگاه بر روی پوست سیگنالهایی را ایجاد می­ کند که وارد سلولهای زیر پوست (محل تجمع سلولهای چربی) شده و پاسخهای فیزیولوژیک مختلفی ایجاد می­ کند. افزایش جریان خون در بخشهایی که تا آن زمان جریان خون در آنها مسدود شده بوده است، باعث تغذیه و اکسیژن رسانی به این سلولها شده و افزایش جریان لنف به این مناطق نیز مواد زائد تولید شده را خارج می ­کند. همچنین تحریک فیبروبلاستها سبب افزایش کلاژن و الاستین سازی شده و می­تواند چربیها را تجزیه کند. تجزیه چربی داخل سلولها سبب آزاد سازی انرژی شده و این انرژی توسط عضلات مورد استفاده قرار می­ گیرد. بنابراین توصیه می ­شود که حتما در حین استفاده از این دستگاه ورزش نیز داشته باشید.

بالاترین و با کیفیت ترین جوابدهی در دستگاه های لاین تخصصی :

لیفت سینه

عملکرد دستگاه های لاین تخصصی به گونه ای می باشد که بین جلسات 4 تا 7 درمان مشخص می شود و بیمار متوجه تغییرات خود می شود.

میزان اثر دهی :

50 تا 60 % از افتادگی سینه نسبت به حالت اولیه برطرف می شود و رضایت بیمار بعد از طی دوره درمان مشخص می شودو در مقایسه با سایر روش های جراحی و تهاجمی بالاترین رضایت را در بین بیماران دارد.

افزایش سایز سینه

بیمارانی که به صورت ژنتیکی سینه کوچک دارند با استفاده از دستگاه طی جلسات مشخص شده افزایش سایز چشمگیری مشاهده خواهند کرد .

افزایش سایز باسن

دستگاه قادر به انجام افزایش سایز بافت چربی باسن و خط باسن برجسته می باشد.

ساخت SIXPACK و خطوط عضلانی شکم

کلاینت های عزیزی که چربی بدنی پایینی دارند با استفاده از این تکنولوژی می توانند سیکس پک و خطوط شکم طبق آنالیز های بدنی خانم ها و آقایان داشته باشند.

لیفت و جوانسازی صورت

این دستگاه کامل ترین و بهترین روش برای لیفت شدن پوست صورت و گردن می باشد . کلاینت های عزیزی که از شلی پوست صورت، خطوط پنجه کلاغی، خط اندوه،خط اخم در پیشانی، چروک دور چشم و افتادگی دور دهان خود رنج می برند، دیگر نگران نباشند! این دستگاه با مکانیسم تخصصی و حرفه ای خود جایگزین تمام روش های جوانسازی و بالاترین میزان رضایت در بین بیماران می باشد.

  • لاین تخصصی لیفتینگ و جوانسازی صورت به کاهش سایز چربی های صورت، بوکال فت، خط کات گونه، لیفت چشم و ….
  • لاین تخصصی جوانسازی ال پی جی نسل جدید:

پیکر تراشی غیر تهاجمی ( غیر جراحی) ، لیفتینگ، کاهش سایز ، کاهش وزن، رفع سلولیت پشت ران و پوست پرتغالی و …

  • از بین بردن 30 الی 40 % استرچ مارک یا همان ترک های پوستی که در اثر چاقی و لاغری و یا ژنتیکی وجود دارد.