بزرگ کردن و فرم دهی سینه و باسن از جمله اقدامات زیبایی است که این روزها علاقه مندان و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

اما در طول دوره های مختلف زمانی روش های مختلفی برای این اقدام یعنی حجیم ساختن سینه ها، بکار گرفته شده است.

برای بسیاری از خانم‌ها افتادگی سینه‌ها چندان خوشایند نیست. به همین دلیل زمانی که در اثر افزایش سن، بارداری، شیردهی یا هر دلیل دیگری سینه‌های آن‌ها فرم طبیعی خود را از دست می‌دهند، به دنبال روشی مطمئن برای سفت کردن و بالا کشیدن سینه‌ها می‌گردند. فرم دهی سینه روشی جدید و مطمئن برای برگرداندن شکل طبیعی سینه‌ها است که به روش‌های مختلفی قابل انجام است.

نکته مهمی که در خصوص فرم دهی سینه وجود دارد، نگرانی‌هایی است که افراد قبل از انجام آن دارند. به عنوان مثال برخی تصور می‌کنند که فرم دهی سینه ممکن است باعث نامتقارن شدن سینه‌ها یا بد شکل شدن آن‌ها شود. عده‌ای از عوارض ناشی از لیفت سینه با جراحی هراس دارند و عده‌ای نیز نگران برگشت سینه‌ها به حالت قبل یا بدتر شدن شرایط پس از لیفت سینه هستند. این نگرانی‌ها بیشتر به دلیل ناآگاهی افراد از شیوه انجام لیفت سینه و نتایج آن است.

فرم دهی سینه چیست ؟

سینه‌های بانوان ممکن است در اثر عوامل مختلفی شکل و فرم طبیعی خود را از دست بدهند. برخی از این عوامل می‌تواند بارداری، شیردهی، افزایش یا کاهش وزن، افزایش سن، وراثت و تاثیر نیروی جاذبه زمین باشد. به همین دلیل یافتن روشی که بتواند فرم طبیعی سینه‌ها را دوباره به آن‌ها برگرداند و چین و چروک‌های ایجاد شده بر روی آن را برطرف کند، بسیار مهم است. لیفت سینه یکی از جدیدترین روش‌ها برای این کار است که با استفاده از آن می‌توان جوانی و زیبایی را دوباره به سینه‌ها برگرداند. این موضوع می‌تواند باعث خوش‌فرم شدن سینه‌ها و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس شما شود.

توجه کنید که لیفت سینه تنها اهداف زیبایی ندارد. در بعضی موارد افتادگی و شل شدگی سینه‌ها آن‌قدر زیاد است که به گردن و شانه‌های خانم‌ها فشار می‌آورد. علاوه بر آن این مورد ممکن است باعث عرق‌سوز شدن یا ایجاد مشکلات پوستی در زیر سینه‌های خانم‌ها شود. با لیفت سینه می‌توان این مشکلات را برطرف کرد و علاوه بر زیبایی سلامت را نیز به بانوان عزیز هدیه داد.

چه کسانی باید لیفت سینه انجام دهند ؟

معمولا پزشکان لیفت سینه را به کسانی توصیه می‌کنند که سینه‌های آن‌ها شل و آویزان شده است. این مورد بیشتر در افراد مسن دیده می‌شود. اما ممکن است برخی افراد جوان نیز به دلایلی نظیر وراثت یا کاهش وزن این مشکل را داشته باشند. بنابراین می‌توان گفت که یکی از گروه‌هایی که لیفت سینه‌ها برای آن‌ها مفید خواهد بود، کسانی هستند که سینه‌هایی شل و افتاده دارند. علاوه بر آن کسانی که در اثر افزایش سن پوست سینه‌هایشان چروک شده و چربی خود را از دست داده‌اند نیز می‌توانند کاندید مناسبی برای لیفت سینه باشند. با استفاده از عمل لیفت سینه می‌توان در هاله اطراف سینه نیز تغییراتی ایجاد کرد. اگر این هاله در اثر بارداری یا دلایل دیگر بزرگ شده باشد، با استفاده از لیفت سینه می‌توان آن‌ها را به اندازه متعادل رساند.

لیفت سینه با CACI

این روش قبلا به عنوان روشی درمانی در آسیب‌های عضلانی استفاده می‌شد. اما اکنون می‌توان آن را برای لیفت سینه‌ها نیز به کار گرفت. در این روش با دستگاهی دستی پالس‌های برقی به سمت سینه شما ارسال می‌شود. این پالس‌ها با ایجاد شوک‌های جزئی در بافت‌های سینه باعث بالا رفتن آن‌ها و صاف‌تر شدن سینه‌ها می‌شوند. میزان تاثیرگذاری این روش به فرکانس موج ارسالی و نوع پوست شما بستگی دارد. به‌علاوه برای انجام آن به بیش از یک جلسه نیاز است که پزشک با توجه به میزان افتادگی و وضعیت شما جلسات را بافاصله‌های مشخصی تکرار خواهد کرد.

مزایای لیفت سینه

مهم‌ترین مزیت لیفت سینه‌ها زیبا شدن فرم سینه و جوان‌تر شدن بافت آن است. این موضوعی است که باعث افزایش اعتماد به نفس شما شده و شما را جذاب‌تر از پیش می‌کند. با استفاده از لیفت سینه می‌توان عوارض ایجاد شده در اثر بارداری، شیردهی یا کاهش وزن شدید را جبران کرد. عوارضی که معمولا باعث شل شدگی و افتادگی سینه‌ها شده و آن‌ها را بدفرم و بد شکل می‌کنند. علاوه بر زیباسازی بافت و فرم سینه با این روش می‌توان چین و چروک‌های پوست سینه را نیز برطرف کرد. بنابراین ظاهر سینه‌های شما نیز جوان و زیبا خواهد شد.

افرادی که از فرم باسن خود ناراضی هستند، با عمل لیفت باسن می‌توانند ظاهر دلخواه و خوش فرمی به باسن خود بدهند. جراح با استفاده از چندین روش، منطقه بین کمر و چین بالایی ران را بهبود می‌بخشد. اگر شما دارای افتادگی و چربی اضافی باسن هستید، جراح می‌تواند از طریق لیپوپلاستی یا لیپوساکشن و جراحی برشی این مشکل را برطرف سازد. جراح با این روشها می‌تواند بافت باسن شما را لیفت کرده و مجدداً فرم‌دهی کند. همچنین برای نواحی باسن که نیاز به پری بیشتری دارد، جراح می‌تواند از روش تزریق چربی استفاده کند.

مزایای لیفت باسن

جراحی لیفت باسن می‌تواند نتایج فوق العاده‌ای ارائه دهد. در این عمل، باسن شما سفت‌تر شده و ظاهر جوان‌تری می‌یابد. از آنجا که زخم جراحی در منطقه خط بیکینی پنهان می‌شود، شما هنوز هم می‌توانید اکثر لباس‌های شنا را بدون آشکار شدن اسکار جراحی بپوشید. برای افرادی که لیفت کل بدن را بعد از کاهش وزن شدید انجام می‌دهند، لیفت و بالا کشیدن باسن اغلب به اندازه جراحی زیبایی شکم ضروری است.

چه افرادی فرد مناسبی برای لیفت باسن هستند؟

متقضایان این روش باید از سلامت جسمی خوبی برخوردار باشد و انتظارات واقع بینانه‌ای‌ از لیفت باسن داشته باشد. همچنین پایبندی به یک شیوه زندگی سالم برای حفظ نتایج این عمل زیبایی اهمیت زیادی دارد.اگر فکر می‌کنید کاندیدای مناسبی برای عمل لیفت باسن هستید، یک جراح مجرب می‌تواند ضمن توضیح مراحل و جزئیات این عمل و پاسخ به تمام سؤالات شما، شرایط خاصتان را ارزیابی نموده و مناسب بودن عمل لیفت باسن را برای شما تأیید کند.

دستگاه وکیوم لرزشی باسن چگونه عمل می کند؟

دستگاه وکیوم لرزشی باسن با نفوذ به عمق ده میلیمتری زیر پوست در بافت ناحیه باسن به منظور ایجاد جریان خون با ماساژ بافتی عمیق ترکیب میشود ، بافت های مختلف ناحیه باسن را تنقیه می کند، اکسیژن و مواد مغذی را به این بافت ها تحویل میدهد، بافت همبند را تقویت میکند، رشد و نمو پستان را تحریک کند.
ماساژ با فرکانس بالا در این تکنولوژی گردش خون را بهبود می دهد، متابولیسم را تسریع می کند، زیست پذیری سلولهای بدن در آن ناحیه را افزایش می‌دهد و با احتراق درونی در عروق ناحیه باسن باعث افزایش حجم و جابجایی بافت های چربی در آن ناحیه می‌شود.
تحریک غده هیپوفیز برای ترشح هورمون، اعطای حالت ارتجاعی به بافت عضلانی و عملکرد فابریک، ایجاد حالت الاستیک و نرمی در بافت ناحیه باسن، بزرگ کردن و بالا بردن بافت های مختلف باسن، رفع افتادگی باسن می‌شود و اثر آن سریع و پایدار است.
پمپ خلاء لرزشی ااین تکنولوژی می تواند ذرات چربی و مایعات را جذب کند و سپس آنها را به بافت و سلولهای ناحیه باسن وارد کند و باعث رشد بیشتر باسن می شود.

فرد دچار چربی اضافی و سلولیت در ناحیه رانها و باسن هم باشد می‌تواند همزمان با استفاده از تکنولوژی وکیوم لرزشی adss vacuum با استفاده از تکنولوژی endermology sculpture چربی های اضافی و سلولیت های این ناحیه را از بین ببرد و بدون انجام جراحی های پرخطر همچون پیکرتراشی و لیپوماتیک رانها فرمدهی بسیار عالی به ناحیه رانها را همزمان با بزرگ کردن و حجم دهی به باسن تجربه نماید.

پروتکل حجم دهی و فرم دهی به باسن و رانها در مرکز دکتر آزاده بیات در شش تا هشت جلسه با فاصله یک هفته از هم انجام می‌شود که هر جلسه حجمدهی تمام باسن به همراه فرمدهی و پیکرتراشی موضعی تمام رانها انجام می‌شود.

لیفت باسن با ساکشن تراپی

لیفت باسن با ساکشن تراپی یک روش بدون جراحی است که از ساکشن تراپی برای شکل دهی مجدد به باسن استفاده می کند. این دستگاه اختصاصی مجهز به کاپ مکنده است که هر یک بر روی یک سمت باسنتان قرار می گیرد. مکش فعال می شود و این حالت برای 30 دقیقه ادامه می یابد. قدرت ساکشن باعث افزایش جریان خون به ناحیه می شود و در عین حال امواج مافوق صوت شروع به شکستن چربی های انباشته شده و تحریک تولید کلاژن و الاستین می کنند.

مزایای لیفت باسن با ساکشن تراپی

  • تولید کلاژن را شبیه سازی می کند.
  • تنش های عضلانی را کاهش می دهد.
  • جریان خون را بهبود می دهد.
  • به نرم شدن پوست باسن کمک می کند.

لیفت باسن با اولتراسوند متمرکز یا هایفو (HIFU)

لیفت باسن با HIFU یک فرایند زیبایی بدون جراحی انقلابی است که از امواج مافوق صوت متمرکز برای مقابله با چربی موضعی، کاهش سلولیت پوست و سفت کردن پوست استفاده می شوند. این فناوری پیشگام، در عین مقرون به صرفه بودن، نتایج بسیار چشمگیری را نیز به همراه دارد.

از کارتریج های مافوق صوت 8 و 13 میلیمتری برای بدن استفاده می‌شود که در آن از انرژی HIFU برای هدفگیری و تخریب دسته های چربی، لیفت و سفت کردن پوست استفاده می‌شود. HIFU برای فرم دهی بدن بخصوص در زیر باسن و همچنین لیفت باسن مناسب است.

لیفت باسن با HIFU یک درمان لیفت باسن بدون جراحی با استفاده از امواج مافوق صوت متمرکز با شدت بالا است. این انرژی می تواند از پوست عبور کند و انرژی متمرکز را بدون آسیب به سطح پوست به ناحیه مورد نظر برساند. این روش برای افراد دارای افتادگی متوسط خفیف تا متوسط پیشنهاد می‌شود.

مزایای لیفت باسن با هایفو
  • بدون هیچگونه دوره استراحت بعد از درمان
  • افزایش حجم باسن با افتادگی خفیف تا متوسط