آزاده بیات

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

درباره دکتر :

آزاده بیات 

مشاور تغذیه و رژیم درمانی

نویسنده و مولف کتاب

عضو انجمن علمی متخصصین رژیم درمانی امریکا و اروپا

آدرس ایمیل

info@azadehbayat.com

azadeh_bayat_nutritionist

شماره تماس

03132248254 - 09338805619

واتس اپ

09139008120

آدرس

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان قصر نور، واحد 505

بیوگرافی

دکتر آزاده بیات فارغ التحصیل رشته علوم تغذیه با شماره نظام پزشکی: ت-6206 است. او یک مشاور تغذیه و رژیم درمان مطرح، نویسنده و مولف کتاب هایی با این موضوع ها است و هم عضو انجمن علمی متخصصین رژیم درمانی امریکا و اروپا شده است. تحصیلات اش را در دانشگاه اصفهان و تهران گذرانده است. طی سال های تحصیل در دانشگاه موفق شد ۶ جلد کتاب تخصصی در رابطه با تغذیه ورژیم درمانی بنویسد. این کتاب ها در مورد تغذیه در دوران های مختلف زندگی هستند. در مورد انواع بیماری ها و تغذیه مناسب با آنها و اینکه چطوری بتوانیم با داشتن تغذیه سالم از خیلی از بیماری ها جلوگیری کنیم و یا حتی درمان بسیاری از بیماری ها که نیازمند داشتن تغذیه مناسب هستند.

طی سال های تحصیل اش توانست خیلی از دوره های تخصصی رشته خود را در کشور های مختلف بگذراند و جزو آکادمی علمی متخصصین رژیم درمانی آمریکا و اروپا شود. ورزش در کنار تغذیه یک مکمل بسیار قوی به حساب می آید. آزاده بیات رزمی کار است، دان دو کاراته سبک شوتوریو دارد همچنین سوارکاری و بدنسازی هم انجام می دهد. برحسب رشته ی ورزشی خودش رژیم درمانی و تغذیه مناسب را یکی از ارکان مهم و جدانشدنی ورزشکاران میداند .

از زبان دکتر آزاده بیات : امید دارم در آینده نه چندان دور تحولی در رژیم درمانی داشته باشم برای عزیزانی که علاوه بر تناسب اندام به فکر سلامت جسم و روان هستند بسیار خوشحالم که تا حالا توانستم با رژیم درمانی مناسب کاهش وزن، افزایش وزن یا درمان بیماری های مربوط به تغذیه و رژیم درمانی را با کوتاه ترین زمان انجام دهم.

آزاده بیات انواع رژیم های غذایی از جمله: رژیم غذایی افراد چاق و یا لاغر، رژیم غذایی جهت تعیین جنسیت فرزند شما، رژیم غذایی خانم های باردار و پیشگیری از دیابت بارداری، رژیم غذایی بیماران گوارشی شامل زخم معده، کبد چرب، IBS ،IBD …. را تنظیم می کند.
او همچنین آب ، چربی و پروتئین بدن را با دستگاه های استاندارد اندازه گیری می کند، (INBODY BIA) به صورت کل بدن، تناسب اندام و لاغری با دستگاه 3MAX، لاغری موضعی با دستگاه Cavitation، دستگاه RF و LPG.

او از آخرین و جدیدترین دستگاه های کاهش سایز و چربی بدن که تاکنون بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان از ان استفاده می کنند و رضایتمندی 95 درصدی داشته است و مزیت آن برگشت ناپذیری سلول های چربی از بین رفته می باشد؛ در مطبش استفاده می کند.

 

دوره های ارائه شده توسط آزاده بیات

رژیم تنبلی تخمدان
12%
تخفیف
۱۵۰,۰۰۰ تومان
رژیم کبد چرب
12%
تخفیف
۱۵۰,۰۰۰ تومان
12%
تخفیف
۱۵۰,۰۰۰ تومان
12%
تخفیف
۱۵۰,۰۰۰ تومان